Aktualno

V soboto vabimo na gledališki performance Maruše Pozvek Plošča z napako

Center kulture Gustav v soboto, 19. oktobra, ob 19.00

 

Plošča z napako je metafora za človeka, ki vedno znova ponavlja iste napake in se vrti v krogu. Gre za plesno-gledališki performance skozi katerega se odvija zgodba sodobnega človeka, ki se lovi v norem življenjskem tempu.


 

Plošča z napako je že tretja izdana pesniška zbirka Maruše Pozvek in delo mlade skupine ljudi, ki so naravnani v podobno smer. Maruša se že od mladih nog ukvarja s pisanjem poezije in je za svoje delo prejela več nagrad. Pri projektu Plošča z napako sodelujejo tudi glasbeniki in fotografi.

 

Po performancu bo sledila še plesna točka Sare Zupanc. Sara bo na prireditvi zbirala prostovoljne denarne prispevke za šolske potrebščine za otroke v Keniji, kamor se odpravlja na opravljanje učne prakse.

 

Plošča z napako se bo rolala v Centru kulture Gustav (stara knjižnica) v soboto, 19. oktobra, ob 19.00.

 

 

03/747-18-01 ali mladi@ra-kozjansko.si


 

Nazaj

Zadnje objavljeno

Mladinski inkubator Prijave na študentski forum mogoče do najkasneje 8.3.

Mikrofon podnebju – Odraz podnebnih sprememb v prostoru

CIPRA Slovenija skupaj z Ministrstvom za okolje, podnebje in energijo ...

Mladinski inkubator Prijavi se na mednarodno usposabljanje

Mednarodno usposabljanje – Let’s get intercultural!

Mladinski center Dravinjske doline organizira Erasmus + mednarodno ...

Dogodki za mlade

SHIFT + A